Máte nějaké dotazy? Volejte na 725 867 229

Smarter automotive koncepce


Ve spolupráci s automobilovými značkami působícími na českém, slovenském a maďarském trhu jsme v průběhu posledních deseti let vyvinuli koncepce tréninků specificky přizpůsobených prostředí a potřebám prodeje a servisu aut.

 


Spolupracujeme s importéry a společně řešíme otázku zvyšování úrovně jejich prodejní a servisní sítě.


Spolupracujeme i s jednotlivými dealery a pomáháme jim řešit jejich specifické potřeby v oblasti strategického, procesního, obchodního a personálního rozvoje.


Umíme propojit tréninky, koučování i poradenství realizované přímo v prostředí dealerství tak, abychom zajistili vyšší prodejní výsledky, zvýšení kvality služeb, zlepšení výsledků mystery shoppingu  apod.   


Dokážeme změřit úroveň dovedností prodejní/servisní sítě jako celku i úroveň jednotlivých zaměstnanců a na základě toho cíleně navrhnout tréninkové aktivity na zadavatelem stanovené časové období.


Pomocí systému certifikací zaměstnanců dealerství dokážeme importérovi přinést nástroj, jak sledovat a dlouhodobě rozvíjet úroveň zaměstnanců dealerské sítě.  

 
Tréninky jsou určeny pro následující cílové skupiny:

  • majitele/ředitele dealerství
  • prodejce
  • fleetové prodejce
  • vedoucí prodeje
  • přijímací techniky
  • vedoucí servisu
  • vedoucí skladu ad.


Pro každou ze zmíněných profesních skupin připravujeme specificky tematicky zaměřené tréninky.  Tréninky zohledňují praxi i dovednostní úroveň účastníků. Jdou od základních znalostí a dovedností až po specifická témata.   


Garantujeme přitom provázanost a kompatibilitu tréninků realizovaných pro různé profesní skupiny.


Naše znalosti automobilového prostředí využíváme i při realizaci tréninkových programů  pro zaměstnance importéra (např. oblastní/zónové manažery).   


Lektoři, kteří tréninky vedou, znají z vlastní zkušenosti prostředí dealerství a dokážou působit jako fundovaný partner i poradce pro dealerskou síť.     


V případě zájmu vám rádi představíme konkrétní podobu tréninkových programů i další možnosti spolupráce v této oblasti.