Máte nějaké dotazy? Volejte na 725 867 229

Reference - co o nás soudí klienti

Se Smarterem jsme v letech 2010 a 2011 realizovali nejprve školení Peugeot fleet academy pro prodejce společnostem. Tréninky byly vedeny lektory, kteří rozumí problematice prodeje aut a samotnými účastníky byla velmi pozitivně přijímány a hodnoceny. V roce 2012 budeme realizovat sérii specificky zaměřených prodejních tréninků pro všechny prodejce sítě Peugeot na Slovensku. Na spolupráci oceňujeme praktické zaměření tréninků a jejich tvorbu na základě našeho zadání. Smarter považujeme za partnera, který autobyznysu rozumí a je schopen přinést řešení v řadě oblastí týkajících se prodeje a servisu vozů i řízení automobilových dealerství.

Tomáš Žáček

Poradca pre kvalitu siete / CQS

Peugeot Slovakia, s.r.o.

Smarter pre nás realizoval tréningový program Aktívny predaj I. a II. Tréningy pomohli štandardizovať úroveň predajných zručností našej predajnej siete a zároveň otvorili cestu k využívaniu aktívneho predajného štýlu. Okrem potrebných zručností obsahovali tréningy aj motivačné prvky, ktoré napomohli k prijatiu zmeny predajného štýlu. Sami účastníci chválili jak profesionálne tak i praktické vedenie tréningov. Veľmi pozitívne sme hodnotili aj informácie o úrovni predajných zručností a motivácii predajcov, ktoré sme vďaka plošnej realizácii tréningov a úzkej spolupráci so zástupcami Smarteru mohli získať. Smarter považujeme za profesionálneho partnera, s ktorým budeme radi aj naďalej spolupracovať.

Alexandra Buchalová

Obchodný školiteľ

Citroën Slovakia s.r.o.

Se službami společnosti Smarter mám osobní zkušenost již mnoho let, poprvé jako přímý účastník Development Centra. Později jsem oslovila PhDr. Aleše Kabátka jako klient z pozice HR ředitelky mezinárodní poradenské společnosti, využívající služeb společnosti Smarter při vzdělávání a rozvoji zaměstnanců. Ať už to byla Development Centra nebo tréninky manažerských dovedností postavené a dodávané naší firmě na míru, nejvíce jsem si vždy cenila profesionálního a přátelského přístupu, otevřeného, slušného jednání, ochotě naslouchat a schopnosti přednést vlastní názor, i když se neshodoval s názorem klienta, který poptává službu.

Václava Jersáková

Group HR Director

AAA Auto a.s.

Společně se Smarterem realizujeme ucelenou koncepci tréninků, doplněných o průběžné hodnocení (certifikace) pro všechny klíčové profese (prodejci, fleetoví prodejci, vedoucí prodeje, servisní poradci, vedoucí servisu) v prodejní a servisní síti Renault a Dacia . Spolupráce se postupně rozšiřovala a nyní zahrnuje všechny tři země teritoria Česko, Slovensko a Maďarsko. Se Smarterem spolupracujeme, protože je schopen komplexně zastřešit naše tréninkové potřeby. Poskytuje nám kvalitní lektory pro oblast automotive , neustále inovované programy a zázemí profesionální vzdělávací společnosti. To nám pomáhá neustále zvyšovat kvalitu našich služeb pro zákazníky. Vedle tréninkových programů jsme se Smarterem realizovali i rozsáhlý projekt zaměřený na zavedení přímého příjmu zákazníka na servis a zvýšení doplňkového prodeje v servisech našich značek . V tomto případě jsme využili Smarteru přímo pro spolupráci s lidmi v jednotlivých dealerstvích a pro nové nastavení procesů v dealerstvích. Se Smarterem rádi spolupracujeme protože pro nás představuje stabilního a současně flexibilního partnera pro rozvoj našich spolupracovníků .

Andrea Neradová

Sales & Management Training Manager

Renault Česká Republika, a.s.

Společnost SMARTER dostala od společnosti Nestlé úkol standardizovat prodejní cyklus u celé „Sales Force“ a sjednotit dovednosti všech obchodních zástupců s aktivním zapojením Area Sales Managerů. Při řešení tohoto úkolu zvolil SMARTER kombinaci několika forem, tedy skupinového tréninku, koučování a taktického individuálního poradenství. V obou cílových skupinách jak OZ tak ASM nám velmi záleželo na úspěchu projektu a proto jsme podmínili platbu za služby splněním sledovaných indikátorů (KPI), které ověří nezávislá agentura. V obou letech, kdy projekt běžel, byla stanovená kritéria splněna. SMARTER nám přinesl pozitivní změnu, nikoliv jen vzdělávání.

Ondřej Havelka

Head of Sales Force Confectionery & Grocery CZ

Nestle Česko s.r.o.

Spolupráce se Smarterem je pro mě sázka na jistotu. Při realizaci projektu se mohu spolehnout na profesionalitu, otevřenost a kvalitu a je zároveň flexibilní a připravený reagovat na nestandardní požadavky zákazníka.

Daniela Černá

Head of CoE

Vodafone

Se společností SMARTER spolupracujeme již druhým rokem. Realizovala pro nás několik vzdělávacích a koučovacích programů zaměřených na rozvoj manažerských dovedností našich store manažerů. Účastníci velmi kladně hodnotili přístup lektorů a interaktivní průběh tréninků. Během naší spolupráce prokázala společnost SMARTER dobrou znalost prostředí i problematiky prodeje koncovým zákazníkům a „ušila“ nám tréninky přímo na míru. Na spolupráci oceňujeme především profesionalitu, dobrý přístup a flexibilitu a rádi budeme v realizaci dalších programů pokračovat i nadále.

Mgr. Petra Kheková

ředitelka

Fashion Stores, s.r.o.

...seminář na téma Leadership se setkal s velmi pozitivním ohlasem našich zaměstnanců, asi i proto, že to byl to jeden z neinteraktivnějších seminářů, které jsme školili, lékárníci žádají jeho pokračování..

Mgr. Ing. Silvie Schrottová

personální ředitelka

Dr. Max Lékárna

Jako lektorka odborných kurzů jsem si chtěla doplnit znalosti a zkušenosti s vedením kurzů. V nabídce společnosti SMARTER jsem zvolila kurz Certifikovaný trenér I. – III. a absolvovala jej pod vedením pana Aleše Kabátka. Jeho individuální přístup během všech částí kurzu umožnil nejen formou tréninku plně rozvinout a osvojit si získané informace. Přestávky mezi jednotlivými kurzy dovolily vyzkoušet si nové znalosti v praxi. Nejasnosti či nové otázky mi byly zodpovězeny hned v následujícím pokračování kurzu. Celou sérii kurzů hodnotím za sebe jako velice přínosnou, plnou nových pozitivních nápadů do praxe. Velice si vážím přátelského a profesionálního přístupu nejen pana Aleše Kabátka, ale i jeho kolegů.

Radka Krobotová

lektorka odborných kurzů

Se společností SMARTER Training & Consulting, s.r.o. spolupracujeme od roku 2011. Konzultantský a lektorský tým uvedené společnosti pro nás připravoval a realizoval široké spektrum vzdělávacích programů, např. manažerské tréninky, tréninky měkkých dovedností a další. Realizované programy vždy splňovaly naše požadavky. To se týká především ochoty a připravenosti adaptovat dohodnuté programy na naše aktuální potřeby a firemní kulturu.

Mgr. Markéta Mašková

Vedoucí oddělení

Severočeské doly a.s.

Se společností SMARTER Training and Consulting spolupracujeme od roku 2007. Přístup společnosti SMARTER vnímáme jako profesionální. Na spolupráci oceňujeme především znalost prostředí a realizaci vzdělávacích aktivit s přesným zacílením a maximální aplikací do praxe.

Ing. Vladimíra Michnová

Personální ředitelka

LINET spol. s r. o.

Se Smarterem spolupracujeme od roku 2006. Spolupráce se neustále vyvíjí a společně hledáme nové způsoby, jak prostřednictvím vzdělávání zaměstnanců zkvalitnit služby zákazníkům a současně posílit pozici společnosti bauMax na trhu. Z konkrétních programů si velmi ceníme např. spolupráci na programu výběru a vzdělávání našich vedoucích oddělení i vedoucích obchodů (projekt Zlaté rybky a Leadeship academy) stejně jako realizace praktických tréninků pro centrálu společnosti. V případě potřeby využíváme i „otevřené“ kurzy Smarteru pro specifické tréninky jednotlivců.

Peter Urbanek

Vedoucí Oddělení personálního rozvoje CZ a SK

bauMax ČR s. r. o.

Se společností SMARTER Training and Consulting spolupracujeme od roku 2011. Realizovala pro nás následující rozvojové aktivity pro manažerské pozice: 1) Leadership pro výrobní mistry, 2) Development Centre pro TOP management, 3) Komunikační dovednosti pro střední management. Přístup společnosti SMARTER vnímáme jako profesionální. Na spolupráci oceňujeme především znalost prostředí a realizaci vzdělávacích aktivit s přesným zacílením a maximální aplikací do praxe. Celkový objem realizovaných tréninků pro naši společnost za rok 2012 přesahuje 260 000 Kč bez DPH.

Vlasta Šofrová

HR Manager

Magna Automotive s.r.o.

Se společností SMARTER Training and Consulting spolupracujeme od roku 2010. Realizovala pro nás rozvojové aktivity, které byly pro prvoliniové manažery, střední i TOP management. Celková cena realizovaných projektů za poslední tři roky je 326 400 Kč bez DPH. Realizované projekty: 1) Komunikační dovednosti, 2) Development centre, 3) Individuální koučování, 4) Prezentační dovednosti. Přístup společnosti SMARTER vnímáme jako profesionální. Na spolupráci oceňujeme především znalost prostředí a realizaci vzdělávacích aktivit s přesným zacílením a maximální aplikací do praxe.