Právě otevřené kurzy

13. a 14.1. 2021 | 2  dny | 5.600 Kč bez DPH

ON-LINE: REMOTE MANAGEMENT A HOME OFFICE


On-line trénink 2 x 3,5 hodiny


Je „home office“ blahodárným nebo naopak frustrujícím způsobem práce?
Záleží hlavně na tom, zda je vynucený nebo je výsledkem rozhodnutí pracovníka. Do budoucna lze počítat s tím, že „home office“ se stane běžným. Každý s ohledem na charakter své práce, potřeby a možnosti rozhodne o poměru práce ve firmě a doma.
Můžeme využít zkušenosti ze současného vynuceného „home office“ a „remote managementu“ a připravit se na budoucnost, která nebude návratem k tomu, co bylo? Více informací...


Obsah kurzu

· Lesk a bída „home office“ – možnosti a omezení - pro koho je jako stvořený a komu nevyhovuje?

· 10 pravidel efektivní práce v „home office“ - jak si nastavit pracovní prostředí, jaký zvolit systém (organizaci) práce?

· „Remote (self)management“ – proč se hodí principy agilního leadershipu?

· Jak udržovat tým v aktivním režimu? Delegování - rozdělte úkoly na „prvočísla“, dávkujte je, pravidelně komunikujte, posilněte sebereflexi a sebekontrolu, využijte sílu „sociální kontroly“ týmu.

· Jak vést online komunikaci? Příprava, stanovení a dodržování pravidel.

· Jaké platformy jsou pro online jednání vhodné? Připravte si materiály (snímky, video, zvuková stopa, interaktivní testy, využití hlasování).

· Co a jak sdílet online? Jak udělat zápis z jednání a jak „nezaplevelit“ poštovní schránky kolegů, uživatelsky vstřícné psaní e-mailů.

Organizace kurzu

Délka?

2 x 1/2 denní on-line trénink v čase 9:00 - 12:30 

Kde?

Kdekoli máte připojení, prostřednictvím zoom.us.

Jak to bude probíhat?

Podívejte se, jak to vypadá na on-line tréninku.

Za kolik?

5 600 Kč + DPH 

Pro koho?  

Pro vás osobně, pokud se chcete naučit efektivně řídit svou práci na home office. Pro manažery, kteří potřebují řídit své týmy vzdáleně, motivovat je k odpovědnosti a udržovat jejich výkonnost. 


Mám zájem
Seznam kurzů