SMARTER POMÁHÁ SEGMENTU AUTOMOTIVE I V NELEHKÉ DOBĚ


Dlouhodobě sledujeme vývoj v oblasti výroby a zejména prodeje a servisu automobilů. V Čechách a na Slovensku již téměř 20 let spolupracujeme s globálními/evropskými centrálami automobilových značek a s dealerskými sítěmi až po úroveň majitelů, manažerů a specialistů jednotlivých koncesí. Díky tomu disponujeme znalostí trhu a jeho vývojových trendů i klíčových aktuálních problémů. To nám umožňuje předávat praktické znalosti a dovednosti právě v současné době, která je pro odvětví „automotive“ složitá a obtížná. Společně s klienty hledáme řešení, která právě v této situaci lze využít k hlubšímu pochopení aktuálních potřeb trhu, ke zdokonalení péče o zákazníka, prodejních a poprodejních služeb a ve výsledku k návratu na růstovou trajektorii.

Na rychlé proměny trhu reagujeme novými způsoby profesního rozvoje, vzdělávání a novými tréninkovými programy. V poslední době jsme například připravili a realizovali tréninky zaměřené na aktivní online komunikaci se zákazníky a zájemci, zákaznickou zkušenost, individualizovaný přístup k zákazníkovi s využitím emoční inteligence.  Aktualizujeme i klasické tréninky a rozšiřujeme o témata jako je prodej v době nových emisních norem, prodej elektromobility, restart fleetového prodeje, změny financování, servisních smluv, v prodeji příslušenství atd. Pro každého z našich klientů při tom spoluvytváříme jedinečnou koncepci rozvoje prodejní a servisní sítě, podle jeho aktuálních potřeb a cílů značky. Respektujeme, že každá značka je jiná a má svá specifika.

Zkrátka v automotive se cítíme jako ryba ve vodě. Jsme proto velmi rádi, když se naskytne příležitost podělit se s vámi o referenci, kterou nám poslal jeden z našich významných klientů z tohoto segmentu:

Zkušenost se Smarterem:

Se Smarterem spolupracujeme více než 10 let na komplexním školení zaměstnanců dealerské sítě Renault a Dacia. Do začátku roku 2020 probíhala všechna školení v prezenční podobě. Velmi oceňujeme, že během uplynulého roku dokázal Smarter několik desítek tréninků, včetně certifikací, převést do online podoby a dokázal tak plynule pokračovat v nastaveném školícím procesu. Online tréninky se pro účastníky staly efektivní možností, jak se rozvíjet i v Covid období, navíc bez nutnosti dojíždění.  V tuto chvíli už jsou pro nás online tréninky vyzkoušenou a spolehlivou školící alternativou, která i do budoucna natrvalo zůstane v naší školící koncepci.

Milan Borský

Quality, Methods & Network Training Manager
Czech Republic / Slovakia

Pevně věříme, že během naší dlouhodobé spolupráce jsme společnosti Renault pomohli k posunu vpřed, stejně jako projekty pro Renault posunuly nás. Je to pro nás satisfakcí a do budoucna motivací. Oboustranná spolupráce skvěle funguje a těšíme se na nové příležitosti k jejímu rozvoji v budoucnu.

Autor textu: Mária Vrbová, Senior Consultant SmarterVšechny články zde