Public courses

Vyberte si z nabídky právě otevřených kurzů

ASERTIVITA - KDY ANO A KDY NE? 14.11.2019 1  day 5.700 CZK without VAT I am interested in

Kurz je určen všem, kteří mají zájem prosazovat své názory a zároveň respektovat práva druhých. Je vhodný nejen pro manažery, kteří ve své denní praxi komunikují s kolegy na nejrůznějších úrovních, ale také pro všechny, kteří se chtějí zlepšit ve svých komunikačních dovednostech ať už v zaměstnání, nebo třeba v rámci každodenní komunikace s rodinnými příslušníky.

OBCHODNÍ DOVEDNOSTI 16.-17.10.2019 2  days 11.400 CZK without VAT I am interested in

Základem úspěchu obchodníka je kvalitní trénink odpovídající na každodenní otázky, před kterými obchodník či prodejce stojí. Kurz profesionální obchodník ukazuje zájemcům cestu, jak se tvrdou, ale efektivní prací dostanou k úspěchu. Lidé, kteří vytvářejí program Obchodní dovednosti, jsou praktici s mnohaletými zkušenostmi v rolích obchodníků a obchodních manažerů.

VAŠE SKVĚLÁ PREZENTACE - Intenzivní kurz 9.9.2019 1  day 11.400 CZK without VAT I am interested in

Znáte následující situaci? Je pondělí a vy máte celý týden na přípravu prezentace, kterou v pátek musíte odeslat ke schválení svému nadřízenému. O prezentaci sice celý týden poctivě přemýšlíte, ale k její přípravě se dostanete nejdříve ve čtvrtek odpoledne. Od této chvíle začínáte intenzivně pracovat na prezentaci společně pouze se svým pocitem, co bude dobré do prezentace dát a co ne, co bude vypadat graficky pěkně a působivě a co ne? Jediné, co Vás po dlouhých hodinách práce donutí prezentaci odeslat, je páteční termín. Váš pocit po odeslání je plný nejistoty, zda je vše v prezentaci správně. Chcete-li se dozvědět způsob přípravy a realizace prezentace, který Vám dá jistotu dobře odvedené práce v oblasti obsahu, formy a grafické úpravy, je následující trénink určený právě Vám.

OSOBNOSTNÍ TYPOLOGIE V PRAXI 10.7.2019 1  day 5.700 CZK without VAT I am interested in

Kurz je určen všem, kteří chtějí odhalit, proč oni sami (i jejich okolí) jednají v určitých situacích různě, jak využít předností svého osobnostního typu a které složky osobnosti je s ohledem na jejich pracovní pozici třeba posilovat.